07. Onze Nationale Herdenking 4 Mei

Elke medeburger wordt gevraagd onze Nederlandse driekleur tussen zonsopkomt en zonsondergang halfstok te hangen. Aan de kerken is gevraagd om de vlaggen halfstok te hangen en om de klokken te luiden.

19:00 GEBEDSDIENST IN DE MAREKERK AAN DE ZANDWEG 126

Wij staan met elkaar stil bij de slachtoffers van oorlogsgeweld en bij het leed dat velen nog dagelijks overkomt.

19:35 STILLE TOCHT

Vanaf de Marekerk aan de Zandweg vertrekt een stille tocht naar het herdenkingsmonument in het Prins Willem Alexanderplantsoen en zal een vertegenwoordiger van de Gemeente en een leerling van de Beatrixschool een korte toespraak houden.

20:00 TWEE MINUTEN STILTE

Om 20.00 uur nemen we twee minuten stilte in acht. Daarna zullen namens de Gemeente, Oranjevereniging, Scouting Rhenova en de plaatselijke bevolking kransen en bloemen worden gelegd. Muziekvereniging De Bazuin en Scoutinggroep Rhenova verlenen medewerking bij deze ceremonie. Na afloop is er in De Schalm gelegenheid om samen deze bijeenkomst af te sluiten.

Wij nodigen namens de Oranjevereniging iedereen uit voor deze herdenking.

Meer informatie over de Nationale herdenking vind je hier